We are glad you would like to subscribe to our newsletter. Get first-hand information about our promotions and news!
StátuszRendelhető
Keverék neveTillage Radisch
Vetésidőnyár
Csávázáscsávázatlan
Norma20-25 kg/ha
Ajánlászöldítés
Típusrészben kifagyó
Összetétel10% meliorációs retek
29% homoki zab
30% borsó
31% tavasz bükköny
Webshop
Kiszerelés: 25 kg/zsák
Nettó: 530.00 Ft/kg
Bruttó: 16 828 Ft/zsák
It is expected to be available from 2022-06-06 .
I make it one of my favorite products
Főbb jellemzői:
Mi a titok? A karógyökér!
Nincs még egy retek, amelyik ilyen mélyen és hatékonyan töri át a tömörödött talajrétegeket. Az akár 1,5 méterig hatoló gyökér felveszi és tárolja a tápanyagokat, valamint előkészíti a talajt a következő főnövénynek.
Ősszel hatékonyan veszi fel a nitrogént, káliumot és ként a talajból.
Masszív zöldtömegének köszönhetően elnyomja az őszi gyomokat, elpusztulása után pedig szétterül a talajon, így tavasszal is gyommentesen tartja a parcellákat.
Egyszerűen kontrollálható: három -10 Celsius fokos éjszakát követően elfagy. Enyhe telek esetén szárzúzással vagy glifozát + 2,4-D gyomirtással terminálható.
Előnyök:
Könnyen kezelhető, gyorsan fejlődik (3-4 hét).
A karógyökér képes 1-1,5 méter mélyre is lenyúlni, áttörve a tömörödött rétegeket, eketalpakat.
Felveszi és tárolja a “felesleges” N, P, Ca és egyéb tápelemeket.
Három -10 Celsius fokos éjszaka alatt kifagy, így terminálása nem jelent gondot (enyhébb telek után 2,4-D és glifozát javasolt).
Tavasszal gyorsan lebomlik, leadva a tárolt tápanyagokat a következő főnövénynek.
Javítja a talaj levegőzöttségét és vízgazdálkodását.
Elnyomja a fonálférgeket és gyomokat.
Vetés:
Július közepe után vethető. 30-40 nap alatt is jelentős zöld- és gyökértömeget produkál, azonban az előnyök maximális kiaknázása érdekében érdemes legalább 10 héttel az első fagy előtt elvetni. Vetésmélység: 0,5-1,5 cm, lazább talajokban 2,5 cm
Vetőgép beállítása: lucerna
Border from here and beyond
Expert customer service
We offer a solution
30 years in full swing
Questions, messages? Share it with us!