Ajánlás szemes
Csávázás csávázott+rovarölő +stimulátor
Jellemző nagyhozamú
Kezelés LumiGEN Insecticide
Nemesítő Pioneer
Norma 70 emag/ha
Tenyészidő FAO300-399
Kiszerelés: 80 ezer mag/zsák
Bruttó (zsák): 77 381 Ft
Nettó egységár (zsák): 60 930 Ft
Ajánlás szemes
Csávázás csávázott+rovarölő +stimulátor
Jellemző nagyhozamú
Kezelés LumiGEN Insecticide
Nemesítő Pioneer
Norma 70 emag/ha
Státusz Rendelhető
Tenyészidő FAO300-399
A P9363 a legújabb generációs Pioneer kukorica hibridek egyike a 300-as éréscsoport közepén. A többéves termékfejlesztés során sokféle termőhelyen, különböző évjáratokban teszteltük Magyarországon. Azt tapasztaltuk kísérleteinkben, hogy mind száraz, mind pedig jó termesztési körülmények között az egyik legjobb termeseket produkálta. Ezek alapján bátran ajánljuk minden magyarországi kukoricatermesztőnek.
Mivel 2015-től bio művelésben művelem a szőlőket, így nagyon fontos számomra egy olyan innovatív partner, aki mindig tud segíteni a megfelelő anyagok beszerzésében, hiszen organikus gazdálkodásban nem használhatok bármilyen szert. Mindig pontos információkkal szolgálnak az általuk forgalmazott anyagokról. A kiszolgálás és a szállítás mindig gyors és megbízható, a határidőkben soha nem volt még csúszás. Minden kollégájuk segítőkész és motivált. Nagyon megbízható partnerre találtam a Primagban!
Nem találkoztam még korábban ennyire áttekinthető, szakmailag is kitűnő mezőgazdasági webshoppal. Felüdülés, hogy nem kell egy területi képviselővel személyesen leülnöm egyeztetni, hogy bármiféle információt szerezzek. Ehelyett a Primagnál az oldalon, valamint e-mailben vagy telefonon gyorsan, lendületesen minden kérdésemre választ kapok, és le is tudom adni azonnal a rendelést.
Az Önöktől vásárolt Christina vetőburgonya fantasztikus lett, a vevőink és mi is nagyon meg voltunk elégedve, így a jövő évi vetőburgonyát is szeretnénk Önöktől megrendelni. Köszönünk minden hasznos információt, mellyel segítik a munkánkat.